سایت اختصاصی سریال قهوه تلخ

◄◄◄◄◄کلیه اخبار مربوط به سریال قهوه تلخ مهران مدیری►►►►►

بیوگرافی و عکس های جواد عزتی (پدر اعتمادالملك قهوه تلخ)

بیوگرافی و عکس های جواد عزتی (پدر اعتمادالملك قهوه تلخ)

 

بيوگرافي
محمد جواد عزتي هستم. متولد بيستم دي 1360، ديپلم دارم و متاهل هستم.از سال 75 به صورت حرفه‌اي تئاتر را آغاز كردم و اولين كار تلويزيوني‌ام را سال 79 انجام دادم. از جمله سريال‌هايي كه در آن ايفاي نقش كردم مثل هيچ‌كس، مرد هزار چهره، قرارگاه مسكوني، بي‌مقدمه، باغ مظفر، كمربندها را ببنديم و قصه‌هاي شبانه و...
در «بي‌مقدمه» معرفي شدم

«كمربندها را ببنديم» معرفي خوبي براي من بود اما «بي‌مقدمه» باعث معروفيت من شد. در اين مجموعه با فردوس كاوياني همبازي بودم و اگر ساعت پخش بهتري داشت خيلي گل مي‌كرد. در مورد حضور در مرد هزار چهره، آقاي مديري با توجه به نقشم در «بي‌مقدمه» مرا پسنديد. اميدوارم همكاري‌ام با ايشان ادامه داشته باشد.

 

محمدحسين هم بود
براي ايفاي نقش «محمدحسن» در «مثل هيچ‌كس» توسط آقاي نجاريان كه كار انتخاب بازيگر را بر عهده داشت، برگزيده شدم. از نقشم راضي هستم و دوست نداشتم نقش برادر ديگري را بازي كنم. اين را هم بگويم كه نقش من عوض شد. در فيلمنامه اوليه يك محمدحسن وجود داشت و يك محمدحسين اما هر دوي اينها يكي شد و به من رسيد.فكر مي‌كنم انتخاب بازيگرها خوب بود و همه به خوبي با هم چفت شدند تا رقابت حس نشود. كمتر پيش آمده كه در سريال‌ ماه رمضان تغيير ايجاد شود، به خاطر همين هم ما قبل از شروع ماه رمضان كار فيلمبرداري را به پايان رسانديم.
كاش 18 قسمتي بود

«مثل هيچ‌كس» مثل سريال‌هاي 90 قسمتي نيست كه ببينند مخاطب چه مي‌خواهد بعد سمت و سوي آن را عوض كند. البته من دوست داشتم خيلي از بخش‌هاي زائد آن حذف شود و به يك سريال هفتگي 18 قسمتي تبديل مي‌شد.
كار جديد با خسرو معصومي

الان در حال كار با خسرو معصومي براي يك پروژه 13 قسمتي هستم. اين اولين تجربه تلويزيوني معصومي به حساب مي‌آيد. هنوز نام آن مشخص نشده اما قصه دو تا بچه است كه مجموعه، روي محوريت آنها مي‌چرخد.
در انتخاب نقش حساس نيستم

در انتخاب نقش حساس نيستم. يعني برايم مهم نيست كه نقش چندم فيلم هستم. بلكه فيلمنامه خوب و كارگرداني خوب برايم مهم است. اگر نقش خوب نوشته شده باشد و كارگردان هم خوب باشد، من هم سعي مي‌كنم نقشي كه به من محول شده را به خوبي بازي ‌كنم.

شغلم مهمتر است
شغلم برايم مهمتر از شهرت است. شهرت را دوست دارم و خيلي جاها به كمكم آمده و اعتقاد دارم اگر مردم را حذف كنيم كار ما كم مي‌شود اما من به خاطر عشق و علاقه به اين حرفه به سمت بازيگري آمدم به خاطر همين اگر درآمدي كه از تلويزيون داشتم در تئاتر پيدا مي‌كردم، هميشه يك بازيگر تئاتر مي‌ماندم.من سال‌ها تئاتر خياباني كار كردم. در فرهنگ‌سراها، بوستان‌ها و پارك‌ها، به شدت تئاتر خياباني را دوست دارم گرچه بايد اشاره داشته باشم كه تعزيه‌خواني هم انجام داده‌ام.
صبر و تجربه

صبر و تجربه را مهمترين ملاك‌هاي بازيگري مي‌دانم . اگر كسي مي‌خواهد بازيگر شود بايد اينقدر چنته‌اش پر باشد كه اگر دو دقيقه فرصت پيدا كرد خودش را نشان دهد اما اگر ضعيف باشي بعد از 90 قسمت هم كه بازي ‌كني بازهم شناخته نمي‌شوي! افراد زيادي بودند كه آمدند كار كردند و رفتند. خود من در يك سريال 11 قسمتي در قسمت اول يك سكانس بازي كردم اما به قدري خوب بودم كه سازندگان مجموعه براي من يك نقش جديد نوشتند و در ادامه كار از من بازي گرفتند.
نقش خانواده

نقش خانواده در موفقيت را بيشتر به موضوع تربيت خانوادگي مربوط مي‌دانم. براي بازيگر شدن صبر نياز است. من اين صبر را در خانه و خانواده‌ام ياد گرفتم.
ورزش

ورزش را دوست دارم. البته الان به خاطر ديسك كمرم، كمتر ورزش مي‌كنم. در گذشته پينگ‌پنگ بازي مي‌كردم و الان هم عضو باشگاه بسكتبال هنرمندان هستم. گاهي هم فوتبال بازي مي‌كنم.
تنفر

از دو چيز در دنيا متنفرم. يكي شك و ديگري دروغ. فكر مي‌كنم اين دو، عامل تمام فتنه‌ها و بدي‌هاي دنيا هستند.منبع : پرشین شیک

 

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و سوم آبان ۱۳۸۹ساعت 19:58  توسط بابک  |